Hakkımızda
Uzun yıllardır öğrenci konaklama hizmetleri yürüten yurdumuz; Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak yeni yönetmelik ve tebliğler çerçevesinde yenilenen tesis ve kadrosuyla, Ferizli ve çevresindeki yükseköğrenim gören kız öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Yurdumuz; ferah, geniş ve nezih çalışma ve yaşam alanları ile öğrencilerimizin rahatlığına ve memnuniyetine en üst düzeyde hizmet etmektedir. Hijyen ve kaliteden ödün vermeyen yemekhanemiz, kapsamlı fiziksel ve sosyal imkanlarımız, konforlu odalarımız ve yetkin personelimizle eksiksiz bir barınma hizmeti vermekten gururluyuz.

Herhangi bir cemaat, vakıf, dernek veya örgüt ile bağlantısı olmayan Ferizli Kız Öğrenci Yurdu, kız öğrencilerimizin güvenliğini birincil öncelikte görür. Giriş-çıkış kural ve kontrolleri, özel alanlar haricinde faal kameralarla desteklenen kapsamlı güvenliği ve öğrenci takibiyle öğrencilerimizin mahremiyet ve emniyetini şahsi ve kurumsal mesuliyetimiz dahilinde görüyoruz. Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizi birer misafir ve ailelerinden bize bir emanet addetmekle yüklendiğimiz sorumluluğun ciddiyeti ile faaliyet göstermekteyiz.

Kız öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına üst düzey konfor ve kalite ile cevap vermenin yanında, bir aile sıcaklığı ve emniyeti sağlamayı düstur edinen deneyimli eğitimci kadromuzla hizmetinizdeyiz.
 
 
 
Pro WEB